€ 20.000
Garantie 2 jaar
Nalevergarantie
4 persoons overlegunit gemaakt met duurzame materialen. Zeer hoge geluid reductie. Het klimaatsysteem is speciaal ontworpen om 100 tot 400m³ lucht per uur te verplaatsen en zorgt ervoor dat door verse koele lucht laag bij de grond naar binnen wordt gezogen. De warme lucht wordt via het dak afgezogen en zo gefilterd terug de ruimte in geblazen. Deze simpel ogende techniek maakt op exact de juiste wijze gebruik van natuurlijke warmteverplaatsing. Koele lucht wordt aangezogen, waarbij warme lucht de Hub verlaat! Leverbaar in 4 varianten, diverse groottes, die elk op hun eigen manier weer kunnen gebruikt voor verschillende wensen. Deze milieuvriendelijke 4 persoons overlegunit uitproberen dat kan, bel ons voor meer informatie.
Vraag De Meubelmakelaar gerust om een vrijblijvende offerte. Op basis van de gewenste uitvoering, aantallen en eventuele aanvullende inrichting ontvang je een passend voorstel met een scherpe prijs.
In de showroom van De Meubelmakelaar kun je verschillende belcellen, materialen, kleuren en afwerkingen bekijken. Staat de IN-ZEE Hub niet standaard opgesteld, dan is een bezichtiging op afspraak vaak mogelijk.
De adviseurs van De Meubelmakelaar denken mee over de beschikbare ruimte, het aantal gebruikers en de gewenste toepassing. Zo kies je een akoestische ruimte die praktisch aansluit op jouw werkplek, overlegzone of kantoorindeling.
Ja, je kunt kosteloos een offerte op maat aanvragen bij De Meubelmakelaar. Daarbij kan rekening worden gehouden met de gekozen kleur, stoffering, uitvoering en eventuele aanvullende wensen.
Zeker. Hoewel De Meubelmakelaar veel zakelijke interieurs verzorgt, zijn particuliere klanten eveneens welkom. Je kunt stoffen, kleuren en uitvoeringen rustig vergelijken in de showroom, of je nu één akoestische ruimte zoekt voor een thuiswerkplek of meerdere meubels voor een complete inrichting.
De IN-ZEE Hub is een passende oplossing voor kantoor- en projectomgevingen waar behoefte is aan meer rust en privacy. De akoestische ruimte is bijvoorbeeld inzetbaar voor telefoongesprekken, geconcentreerd werken of kort overleg, zonder dat hiervoor een aparte vaste kamer nodig is.
In Zee Hub 4 pers overlegunit